Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Eurovizija

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Aints*
Admin
Admin
Aints*


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-05-07

Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Eurovizija   Eurovizija I_icon_minitimeŠt. 05 09, 2009 9:49 am

Taigi greitai jau prasidės. Laukiat, žiūrit? Ko tikitės šiais metais? Patenkintos Sasha? Kaip manot kokios galimybės jam? Už kurią šalį sirgsit? Ar išvis nežiūrit?
Atgal į viršų Go down
https://love-bug.forumlt.com
Vanity.
LOOK AT ME!
LOOK AT ME!
Vanity.


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2009-05-07
Age : 30

Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija I_icon_minitimeŠt. 05 09, 2009 3:04 pm

Laukiu ir žiūrėsiu. Man atrodo kad dabar jau tiek to kad ir ką besakytume, sasha jau ten ;DD Man šeip patinka, lietuviškos versijos žodžiai labai gražūs ir šeip jis vaikinas su balsu ir moka jį valdyt, gėdos didelės neturėtų būti. Šiais metais tikiusi geresnių dainų nei pernai, nes buvo pakankamai nuobodu. Asmeniškai man turkijos daina labai patinka, gal dėl to kad nesenai buvau turkijoj ir ji ten ant kiekvieno kampo skambėjo, bet šeip labai smagi daina užvedanti ir verčianti šokti. Dar labai patinka danų dainą, tokia nereali ;D Tikiuosi, kad nelaimės norvegai, nes ta daina fairytale tikrai neverta ;DD
Atgal į viršų Go down
Aints*
Admin
Admin
Aints*


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-05-07

Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija I_icon_minitimeŠt. 05 09, 2009 3:33 pm

o aš kažkaip jokių dainų net nežinau, nes žiūriu tik kai rodo : D net musiškės nežinau :D
Sasha lyg rusas, jo? Tai rusai gal balsuos už mus : D o šeip pokolkas aš be nuomonės. : D
Atgal į viršų Go down
https://love-bug.forumlt.com
Crazy.
LOOK AT ME!
LOOK AT ME!
Crazy.


Pranešimų skaičius : 30
Join date : 2009-05-09

Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija I_icon_minitimeSk. 05 10, 2009 4:04 am

Šiaip nesidomiu, bet finalą dažniausiai pasižiūriu, dėl įdomumo. :DDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Eurovizija
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: DISKUSIJOS APIE VISKĄ KITĄ :: Muzikos pasaulis-
Pereiti į: