Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Čigonai

Go down 
AutoriusPranešimas
Aints*
Admin
Admin
Aints*


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-05-07

Čigonai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Čigonai   Čigonai I_icon_minitimeSk. 05 10, 2009 8:29 am

šaltinis linksmas.net

Čigonė buvo labai maloni, netipiškai (nečigoniškai) apsirengusi, paklausė jos kelio iki turgaus, moteris pradėjo aiškinti, ir pajuto, kad kažkas ne taip. "Kalbėti tai kalbu, bet pati negaliu pasijudinti iš vietos". P čigonė šnibžda, ir iki to šnibždesio tarsi susiaurėja visas pasaulis. Čigonė šnekėjo kažką apie nužiūrėjimą, kad nužiūrėjo blogas žmogus. Staiga šnibždesys dingsta, prasideda sąmonės susidvejinimas. Viena vertus, auka suvokia, kad papuolė į nagus čigonei, kuri kėsinasi į jos nuosavybę, bet pajudėti, ne tik kad nueiti, neįmanoma. Vidus visas šaukia: "Ką tu durne darai???", o rankos pačios išima piniginę. Tokiu būdu čigonė pasiėmė aukos pinigus, auskarus ir netgi žiedą, kuris be muilo nenusimaudavo. Nuo tada moteris negali praeiti pro šalį, kai pamato žmogų su čigone - ima už parankės ir sako: "Broli (sese), eime, mes vėluojam", nors už tai ne kartą iš čigonių gavo į kaulus.

"Kiek galimybės leidžia, vengti bendravimo su čigonėmis arba pasitaikius pirmai progai bendravimą nutraukti. Jei nepavyksta - reikia reikštis aktyviai, daugiau kalbėti ir mažiau klausyti, uždavinėti klausimus. Naudinga yra judėti, staigiais judesiais, nesustingti vienoje pozoje. Stengtis nesusitikti žvilgsniu su čigone. Ir dar kartą - nueiti"
***

Prie Planetariumo, buvusio Univermago, pastovaii čigonės sukiodavosi. Niekad su jomis kažkaip ir neprasidėdavom. Bet vieną kartą ėjom su drauge. Jau iš tolo pamatėm, kad čigonė jau eina mums skersai kelio. Kažko paklausė, man rodos, kaip į stotį patekti... Su drauge, net nesitarusios, abi sustojom, pradėjom aiškinti geranoriškai. Net nežinau kodėl - niekad to nedarydavom. O paskui jau tikrai atsimenu kaip filmą: įkiša man rankon veidrodėlį, o aš jau lyg ir bandau priešintis, kišu atgal jai tą veidrodėlį, o jinai eina tolyn nuo manęs, lenda už kioskų... Aš neturiu kur padėt to veidrodėlio, dar atsimenu, kad šmėkštelna mintis, kad padėt ant asfalto tą veidrodėlį ir nešdintis! Bet tuo metu matau, kad kita čigonė, neaišku ir kur atsiradusi, jau irgi vedasi mano darugę už tų kioskų. Tada ir aš su tuo veidrodėliu iš paskos tai maiškei čigonei... O už kioskų prasideda tikra hipnozė! iš traukia jinai man pati plauką iš galvos, kažką buria, kažką sako, traukiuosi piniginę jai centų paduoti, matau kaip draugė irgi tą patį daro... Svarbiausia, protas veikia, kad nesąmones darau, bet pati padaryt ir pasakyt nieko negaliu, o tik darau, ką man ta čigonė sako... :blink: Tuo metu už kioskų kioskininkė su kažkuo stovėjo ir kalbėjo. Ir staiga girdžiu aš tos kioskininkės balsą:" Na, mergaitės, ką darot čia dabar? Ar pinigus visus norit atiduoti?" Toks vaizdas, kad po tų žodžių nubudau tiesiog! Susirinkau savo šmutkes visas, draugę už rankos ir nusitempiau. Rezultatas: draugei iš piniginės paimta 20 Lt. (kiek tas studentas nešiojasi... :mirksiukas: ), iš plaukų išsegta sagė (matyt, gražiai blizgėjo! ), o iš manęs spėjo tik tuos centus pasiimti, kur pati atidaviau. Ir abidvi niekaip nesupratom, kaip šitaip su blaiviu protu įmanoma buvo pasiduoti jų įtaigai.

ką manot apie juos? Teko susidurti?
Atgal į viršų Go down
https://love-bug.forumlt.com
 
Čigonai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: DISKUSIJOS APIE VISKĄ KITĄ :: Dvasios, antgamtinės būtybės - tikra?-
Pereiti į: