Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Hadi hadi hadi ;DD

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Vanity.
LOOK AT ME!
LOOK AT ME!
Vanity.


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2009-05-07
Age : 30

Hadi hadi hadi ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Hadi hadi hadi ;DD   Hadi hadi hadi ;DD I_icon_minitimePir. 05 11, 2009 10:51 am


Labas,

Esu Santa, man 15.
mokaus 9-je klasėje, nesimokau labai gerai, nesistengiu perdaug xD

~Patinka belekas kas susijęs su step up abiem dalim. T.y. hip hop'as, šokiai, aktoriai.
~Pastoviai klausau muzikos, tik per kai kurias pamokas negalima Bet šeip tai net miegodama klausau I'm freaak
~Šiuo metu labai dažnai, beveik ištisai klausau turkiškos muzikos ;D. Patinkaa. (sun)
~Draugai ir draugės sako, kad be manęs labai liūdna, suprantu, kai nėra manęs nėra iš ko pasityčiot xD
~Aš pripažįstu, kad esu durnas žmogus, nes kartais taip pradedu nusišnekėt, kad net pati nebesuprantu, pvz, dabar
~Turiu sesę, kuri kaip kada, tai reiškia, kad kartais patinka, kartais nekenčiu, bet dažniausiai antras variantas :DDD
~Nesenai supratau, kad nemėgstu savo kaimynų
~Myliu Hausą, Kalėjimo bėglius (h)
~Dar žiūriu nusivylusias namų šeimininkes, derybininkus, Herojus.
~CSI CSI CSI (h) (h)
~Mano telefone labai daug Mor ve Otesi, Vanessos Hudgens ir kelios lietuviškos dainos ;D
~Po LKL žvaigždžių dienos nusprendžiau kraustytis į Kauną
~Dar po LKL žvaigždžių dienos nusprendžiau, kad Kalnietis gyvai dar gražesnis, o Jankūnas mielas, o Mačiulis (mm) xDD
~Už Žalgirį iki gyvenimo galo!!! Žalgirio galo arba mano xD
~Kai nesu prie kompo dažniausiai būnu lauke, su draugais, žiemą aišku labai šalta, bet jie mane verčia xD
~Kai būnu prie kompo, visada būnu skype, nes labai mėgstu chatint. xDDD
~Dar kai būnu prie kompo nueinu į Jf'ą, kuris man labai mielas pasidarė (sun)
~Aš visada dedu skype smailus (rock) xDD
~Nesenai supratau, kad myliu labai daug žmonių, reiškinių, dalykų ir daiktų xD
~Jei man kas nepatinka visada pasakau kas (finger) xD
~Sau prisiekiau, kad būtinai dar bent tris katrus aplankysiu Turkiją. xD
~Nekreipkit dėmesio jei labai užflūdinsiu, myliu flūdą, ok, baninkit
OMg, kiek daug beprasmiškų pievų, jei kas neaišku, nors manau, kad viskas aišku, klauskit- atsakysiu ;DD
Iki, sėkmės, laimės, meilės
Santa.

Kontaktai:
One~ Sanya [retai būnu, nors kai pas mane forume užsiveisia flūdas, dabar labai dažnai taip būna, tai pasėdžiu kiek ilgiau xD]
Skype~ Santukas666 [Dažnai xD]
E-mail~ Santukas666@gmail.com
Facebook~ registravaus su one mailu ;D
Myspace~ registravaus su gmail mailu ;DD
Atgal į viršų Go down
Aints*
Admin
Admin
Aints*


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-05-07

Hadi hadi hadi ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hadi hadi hadi ;DD   Hadi hadi hadi ;DD I_icon_minitimePir. 05 11, 2009 11:12 am

Kaip man patinka tokie prisistatymai :D artimi man pačiai XDDD
Daug panašumų, tave galima mylėti vien už tai, kad HH patina xDDD
Ir kodėl gi į Kauną? Irr Žalgiris man jau nebelabai : D Nepatinka kai pralošia, bet nesergu už nieką, NBA žiūriu:D
Kodėl Tau taip Turkijoj patiko? :D Mane tai nervindavo tie draugiškumai jų xD Beto visoj istorijoj kai ten lankiaus mačiau tik vieną įspūdyngai gražų turką xD
Smagu gyventi su smagiais žmonėms, tikiuosi nedingsi kaip kai kurie dažnai daro. : DD
Taaigi sveika prisijunguus. Hadi hadi hadi ;DD 555486
Atgal į viršų Go down
https://love-bug.forumlt.com
Vanity.
LOOK AT ME!
LOOK AT ME!
Vanity.


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2009-05-07
Age : 30

Hadi hadi hadi ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hadi hadi hadi ;DD   Hadi hadi hadi ;DD I_icon_minitimePir. 05 11, 2009 11:22 am

Man irgi tokie prisistatymai patinka ;DDD
HH Hadi hadi hadi ;DD 115213
Nežinau, čia taip nusprendžiau ir viskas, šeip jau galvojau, kad jei ateityje gyvensiu Lietuvoj, tai Kaune, kažkodėl, man jis artimiausias. xD Žalgiris gera komanda yra ;DD Kas, kad pralaimi, ne dėl pergalių man jie patinka ;DDDDDDDD
Man ne Turkija patiko, aš ten noriu grįšt tik dėl to, kad ten gyvena nerealūs žmonės- mano draugai, visi 20 žmonių ir 5 mokytojai, iš jų viena nereali <3 tapo labai artimais, kasdien bendraujam internetu, ir taip žiauriai jų ilgiuosi. Šiaip tai jo, jie visur ir visada labai draugiški, bet man patiko kažkodėl, gal dėl to, kad mums ko gero neparodė VISO draugiškumo, nes pastoviai su kokiais turkias visur būdavom, niekur vieni. Dėl grožio... xDDD Faini man jie, ne visi, bet yra yra ;DDDDDDD
Aš irgi tikiuosi nedingti iš čia ;D
Dėkoju už sutikimą ;D
Atgal į viršų Go down
Selena.~
LOOK AT ME!
LOOK AT ME!
Selena.~


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2009-05-09
Age : 32

Hadi hadi hadi ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hadi hadi hadi ;DD   Hadi hadi hadi ;DD I_icon_minitimePir. 05 11, 2009 12:21 pm

Santūkas;DD**
Atgal į viršų Go down
http://starshome.forumotion.com/forum.htm
Vanity.
LOOK AT ME!
LOOK AT ME!
Vanity.


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2009-05-07
Age : 30

Hadi hadi hadi ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hadi hadi hadi ;DD   Hadi hadi hadi ;DD I_icon_minitimeAntr. 05 12, 2009 6:03 am

Ta pati ;DDD*
Atgal į viršų Go down
shine.`
LOOK AT ME!
LOOK AT ME!
shine.`


Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2009-08-07

Hadi hadi hadi ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hadi hadi hadi ;DD   Hadi hadi hadi ;DD I_icon_minitimePen. 08 07, 2009 9:43 am

Sveika. Man patiko tavo aprašymas,nuotaikingas,ir parodantis,kad esi linksma mergyčka. ; ) Šiaip turim panašumų,tai turbūt sutarsim. ;D Hadi hadi hadi ;DD 959415
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Hadi hadi hadi ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hadi hadi hadi ;DD   Hadi hadi hadi ;DD I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Hadi hadi hadi ;DD
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Susipažinkime :: Narių prisistatymai-
Pereiti į: