Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 juba juba

Go down 
AutoriusPranešimas
geivuciuke
LOOK AT ME!
LOOK AT ME!
geivuciuke


Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2010-02-17
Age : 32
Miestas : Pakruojis

juba juba Empty
RašytiTemos pavadinimas: juba juba   juba juba I_icon_minitimeTr. 02 17, 2010 10:27 am

Sveikučiai visi:))
Na mano tikrasis vardas Karolina ir man dbr yra 18 metų ,žodžiu jauna ,žydinti pilnametė.:)
Vieną dieną tai yra šiandien pagalvojau , kad reikia kažko naujo tai maniau užsiregistruosiu forumų puslapiuose. Ai nusibodo man tie one.lt ten panašiai gryna fakių pasaulis , be to tikrai ten nėra nuoširdumo gal ir yra bet tai tik apsimestinis.Pati pastebėjau kaip galima pamatyti vaikinų ar merginų turinčių po keletą ar kelesdešimt anketų kurios faktas nėra tikros. Būūūūūūūūūū ,fe , fe ,fe.
Na ka papasakosiu šiek tiek apie save taigi mokausi gimnazijos 12-oje klasėje net nepajutau kaip greitai lekia laikas o dar taip nesenai buvau pimokėlė su trumpais plaukais o dvyliktokė budama su ilgais. O ne turėtų buti atvirkčiai???????
Mano charakteris yra draugiškas , jautrus ir pašėlęs... mėgstu daug ką veikti bet kartu ir ne veikti...
Galiu pasakyti , kad mokytis yra labai sunku tenka pamiršti pasivaikščiojimus , plepejimus su draugais , ziurejimo i tv ir kompa.


Na tiek baigiu savo su klaidomis prissitatymą...




Neyki jaunimas:))))
Atgal į viršų Go down
 
juba juba
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Susipažinkime :: Narių prisistatymai-
Pereiti į: